judo wrocław
nabory judo

Najbliższe wydarzenia

Najnowsza galeria

Ostatnie wyniki
2014-01-25 - Otwarty Turniej Dzieci w Judo (Skarbimierz Osiedle)
2014-02-12 - II MEMORIAŁ ZBIGNIEWA POHLA W PRZEMĘCIE (Przemęt)
2014-03-16 - TigerCup o Puchar Burmistrza Oleśnicy (Oleśnica)
2014-03-23 - Puchar Polski w Suchym Lesie (Suchy Las)
2014-09-28 - Warsaw Judo Open (Warszawa) 


Informacja dotycząca wyjazdu na obóz w Murzasichle.
dodano: 2021-02-04

 Informacje dotyczące wyjazdu na obóz sportowy w Murzasichle 06-13.02.2021: Prosimy o dokładne zapoznanie się z informacjami.Na Dworcu Głównym prosimy o podejście do trenerów w celu weryfikacji dokumentów.
1. Zbiórka na Dworcu Głównym (hol główny - na środku dworca przed wyjsciem na perony) w dniu 06.02.2021 (sobota) godz. 8.15 - odjazd pociągu do Krakowa Głównego godz. 9.12. Wagon 12 miejsca (11, 16, 17, 18, 21-38, 41, 47, 48) Wagon 13 miejsca (16,18, 21, 26, 27, 28, 31-78, 83) - Prosimy rodziców o ewentualna pomoc przy zapakowaniu bagaży do pociągu. Z Krakowa do Murzasichle jedziemy wynajętym autokarem. Planowany przyjzad na miejsce około godz. 16.00. Dzieci, które mają chorobę lokomocyjną prosimy o zabranie lekarstw.
2. Prosimy o niezwłoczne dostarczenie trenerowi lub przesłanie wyraźnego skanu wniosku o licencję zawodniczą oraz zdjęcie do licencji w formie elektronicznej - zdjęcie do pasa (może być zrobione telefonem) - proszę o przesłanie zdjęcia i wniosku w formacie pdf na adres judomako@gmail.com - wniosek do pobrania www.judo.net.pl/dla_rodzica.php
3. Powrót z obozu w dniu 13.02.2021 (sobota) - około godziny 14.30.
4. Nie ma możliwości skorzystania z bonu turystycznego.
5. Rzeczy, które należy zabrać na obóz lub dostarczyć trenerom najpóźniej w dniu wyjazdu:
- dokumentacja uczestnika wyjazdu  podpisana przez rodziców - opiekunów prawnych - dokumenty do pobrania ze strony www.judo.net.pl/dla_rodzica.php (karta kolonijna, zgoda na leczenie, warunki uczestnictwa i regulamin, oświadczenie dotyczące covid 19), jeśli są - badania sportowe
- kserokopię karty szczepień lub książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami
- ważną legitymację szkolną - podbitą na rok 2021 - w przypadku braku ważnej legitymacji prosimy o zgłoszenie trenerowi (osoby z nieważną legitymacje będą musiały dopłacić do biletu PKP)
- Judogi, dres do ćwiczeń w terenie i lekka kurtka przeciwdeszczowa, buty do biegania, buty do codziennego  chodzenia,  klapki, kombinezon na śnieg i ciepłą kurtkę, dwie pary rękawiczek w tym jedne przeznaczone na stok , dwie czapki, rzeczy osobiste, ciepłe rzeczy.
- zestaw maseczek lubi chusty, kominy do zakrywania ust i nosa
- nie zabieramy sprzętu (nart, desek) - przewidujemy możliwość wypożyczenia na miejscu (koszt dobowy około 25 zł.) Proponujemy zabrać własny kask i ewentualnie buty narciarskie lub snowboardowe (ze względów higienicznych). Na miejscu ustalimy czy będzie możliwość jazdy na nartach lub desce. Dzieci zabierają ze sobą 200 zł (można przekazać trenerom - nie wpłacamy tej kwoty na konto). Kwota ta będzie wykorzystana na wypożyczenia sprzętu, karnety, ewentualnie wycieczkę do Zakopanego lub inne atrakcje dostępne na miejscu)
- można zabrać sprzęt do nauki zdalnej (laptop) - telefony i komputery będą wydawane na czas nauki i ustalonego kontaktu z rodzicami. Godziny kontaktów telefonicznych ustalimy na miejscu po ustaleniu grafiku posiłków i treningów.
- wytyczne do przyjmowania leków (dotyczy dzieci przyjmujących leki na stałe)
- Opłatę za obóz można dokonać w dniu wyjazdu u trenerów lub na konto klubu.
Pozostałe informacje można uzyskać u trenerów.
więcej Zajęcia we Wrocławiu podczas obozu sportowego
dodano: 2021-02-04

 Zajęcia podczas obozu na ul. Gwarnej odbywają się bez zmian.
Od 6-13.02.2021 nie będą odbywać sie zajęcia na ul. Blacharskiej. Opłata za miesiąc luty zostaje pomniejszona o 30 zł.
Opłaty za luty przy ul. Gwarnej (także dla osób jadacych na obóz) pozostają bez zmian.
Informacje o treningach w pozostałych sekcjach u trenerów prowadzących.
więcej Oświadczenie rodzica Covid
dodano: 2021-02-04

 Dotyczy zawodników trenujacych przy ul Gwarnej 10. 
Prosimy o wydrukowanie i podpisanie oraz dostarczenie trenerom aktualnego oświadczenia (Oświadczenie covid nowe) www.judo.net.pl/dla_rodzica.php.
więcej Sobotni trening randori
dodano: 2021-01-28

  Uprzejmie informujemy, że w sobotę 30.01.2021 w godz. 10.00-12.00 odbędzie dodatkowy trening na ul. Nowodworskiej 64.
więcej Kolejne informacje obozowe
dodano: 2021-01-28

  Szanowni Państwo w związku z tym, że nie znamy jeszcze stanowiska władz odnośnie otwarcia stoków oraz funkcjonowania hoteli podajemy kilka ważnych informacji obozowych:
1. Obóz na dzień dzisiejszy się odbędzie.
2. Jesteśmy zarejestrowani jako klub w w Polskim Związku Judo i posiadamy licencję klubową, a uczestnicy będą posiadali  licencje zawodnicze. (Osoby, które jeszcze nie  miały wyrabianej licencji prosimy o jak najszybsze dostarczenie wniosku do trenera. Wniosek jest na naszej stronie. Dodatkowo potrzebne jest zdjęcie w formie elektronicznej - zdjęcie proszę wysłać na adres klubu judomako@gmail.com  - proszę prześledzić aktualności kilka wstecz) -  jest to obóz sportowy więc możemy go zrealizować.
3. Ponieważ jedziemy pociągiem - wszyscy uczestnicy muszą posiadać ważną legitymację - aktualną na rok 2021. Wyjazd w sobotę 06.01 z Dworca Głównego  o godz. 9.12. Dokładne informacje dotyczące transportu w kolejnych komunikatach.
4. Obóz nie odbywa się w okresie przerw w nauce więc nie będzie rejestrowany w kuratorium.  Traktujemy jednak wszystko tak jak w przypadku innych obozów i wymagana jest pełna dokumentacja - do pobrania ze strony - proszę zobaczyć pozostałe aktualności - tam znajduje się link do dokumentów. Aktualnie zdarzają się tam kontrole Policji i Sanepidu.
5. Ponieważ nadal nieznana jest sytuacja związana z otwarciem stoków prosimy o śledzenie informacji na stronie - decyzje co do zabrania sprzętu narciarskiego podejmiemy do wtorku 02.02.2021.
6. Ponieważ nie wiemy czy będziemy mieli możliwość jazdy na nartach to prosimy o opłatę w wysokości 1000 zł za  sam obóz. Pozostała kwota 200 zł, która miała być przeznaczona na wyciągi uregulowana zostanie gotówką u trenera. Rozważamy wyjazd bez sprzętu, a jeśli pojawi się możliwość jazdy w trakcie obozu to tą kwotę przeznaczymy na wypożyczenie sprzętu i karnety na kilka wyjść na stok. 
7. Nie wiemy, czy będzie można skorzystać z bonu turystycznego  (tą informację podamy do wtorku 02.02) Osoby, które zamierzały płacić bonem prosimy jeszcze o cierpliwość).
8. Dzieci, które będą musiały uczestniczyć w zajęciach zdalnych  będą miały taką możliwość. Trzeba posiadać laptopa z wifi. W razie konieczności wygospodarujemy także czas na naukę własną. Prosimy rodziców o przygotowanie krótkich zaleceń dla trenerów na co zwrócić uwagę.
Pozostałe informacje podamy na początku przyszłego tygodnia do dnia 02.02.2021

więcej Dokumenty dotyczące obozu w Murzasichle 2021
dodano: 2021-01-25

 Pod tym adresem znajdują się dokumenty dotyczące obozu w Murzasichle 2021: www.judo.net.pl/dla_rodzica.php
Karta kwalifikacyjna, Regulamin, oświadczenia, zgoda na leczenie
Prosimy o wypełnienie ich oraz dostarczenie do trenerów do dnia 02.02.2021. 
Informację na temat wykorzystania bonów turystycznych podamy w najbliższym terminie (z nieoficjalnych informacji na tą chwilę bony są zablokowane).
Uczestnicy wyjazdu musza posiadać ważną legitymację szkolną. W przypadku braku legitymacji należy niezwłocznie zgłosic to do trenera -najpóźniej 6 dni przed wyjazdem.
więcej Druk do wyrobienia licencji - osoby jadące na obóz - dotyczy osób, które jeszcze nie miały wyrabianej licencji.
dodano: 2021-01-25

 Osoby wyjeżdżające na zgrupowanie sportowe proszone są o wypełnienie wniosku do wyrobienia licencji:
www.judo.net.pl/dla_rodzica.php

Prosimy także o przesłanie zdjęcia w formie elektronicznej jak do legitymacji, dowodu lub paszportu) moze być zrobione telefonem . Zdjęcie przesyłamy na adres judomako@gmail.com. Dokument przekazujemy trenerowi.

więcej Rozpoczynamy współpracę z fizjoterapeutą
dodano: 2021-01-23

 Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współprace z fizjoterapeutą Panem Dariuszem Harmacińskim. Wkrótce dokładne informacje na temat zasad współpracy -  https://www.facebook.com/Dariusz-Harmaci%C5%84ski-859722337427568/

Doktor nauk o kulturze fizycznej, magister fizjoterapii. Pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie odpowiada za nauczanie techniki w sportach siłowych oraz w treningu medycznym. Posiada czternastoletnie doświadczenie w pracy jako trener personalny oraz fizjoterapeuta.  Trener II klasy kulturystyki, instruktor schwinn cycling, sędzia tenisa ziemnego. Ciągły uczestnik wielu szkoleń, głównie fizjoterapeutycznych, zarówno jako słuchacz jak i wykładowca. Napisał około 20 artykułów naukowych, wykładowca na wielu konferencjach naukowych. Pasjonat sportu. Uprawiał m.in  kolarstwo górskie, pływanie, tenis, boks.

"Jestem zagorzałym zwolennikiem leczenia poprzez ruch. Uważam, że nie ma nieprawidłowo wykonywanych ćwiczeń - są tylko ćwiczenia źle dobrane, wykonywane w zbyt szybkim tempie lub ze zbyt dużym obciążeniem.  Każdą nowopoznaną metodę terapeutyczną próbuję od razu przełożyć na ruch i samodzielną pracę Pacjenta. I choć zdążyłem  się już nauczyć, że nigdy nie można mówić, że coś się wie na pewno, to jak do tej pory uważam, że indywidualnie dobrany trening to najbardziej optymalny dla człowieka sposób na zachowanie zdrowia".


więcej
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 »

  Aktualności  |  O klubie  |  Treningi  |  Sekcje  |  Trenerzy  |  Zawodnicy  |  Wyniki  |  Kalendarz  |  Pliki  |  Galeria  |  Partnerzy  |  Kontakt

© Klub Sportowy MAKO Judo 2013. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio