judo wrocław
nabory judo

Najbliższe wydarzenia
2022-12-04 - IJL - Memoriał Edwarda Faciejewa - Opole 04.12.2022 (Opole)
2022-12-17 - Puchar Dolnego Śląska III (Łagiewniki)
2022-12-17 - Puchar Dolnego Śląska III (?)
2022-12-18 - Camp z Mistrzem w ramach Pucharu Dolnego Śląska (?)

Najnowsza galeria

Ostatnie wyniki
2014-01-25 - Otwarty Turniej Dzieci w Judo (Skarbimierz Osiedle)
2014-02-12 - II MEMORIAŁ ZBIGNIEWA POHLA W PRZEMĘCIE (Przemęt)
2014-03-16 - TigerCup o Puchar Burmistrza Oleśnicy (Oleśnica)
2014-03-23 - Puchar Polski w Suchym Lesie (Suchy Las)
2014-09-28 - Warsaw Judo Open (Warszawa) 
Informacje na temat naszych najbliższych działań.
dodano: 2022-11-22

 Dzięki współpracy z Piko Sport mamy stworzoną własną kolekcję ubrań i gadżetów, która z czasem będzie uzupełniana. Tutaj każdy Fan naszego klubu może indywidualnie (prywatnie) zamawiać sobie w dowolnym czasie (bezpośrednio poprzez sklep) rzeczy i gadżety klubowe. 

Aktualnie przystępujemy do realizacji zamówienia na dresy klubowe. Chcemy nagrodzić zawodników i zawodniczki za systematyczny trening i reprezentowanie nas w środowisku judo. Część osób otrzyma dofinasowanie. Są to zawodnicy i zawodniczki  reprezentujący klub w zawodach ogólnopolskich organizowanych przez Polski Związek Judo,  zawodach organizowanych przez Dolnośląski Związek Judo.  Niestety środki, które posiadamy nie są na tyle wystarczające, aby każdy mógł takie dofinansowanie otrzymać. Będą to osoby wytypowane przez trenerów sekcyjnych (głównie osoby reprezentujące nas na zawodach). Informacja o propozycji dofinansowania przekazana zostanie na najbliższych treningach przez trenera prowadzącego. Dresy do wglądu na stronie www.piko-sport.pl/pl/c/MAKO-JUDO/254  jeśli nie działa proszę przepisać ten link do przeglądarki.

Dresy:

ERREA dres BUDDY/MILO 3.0 – męskie

ERREA dres BEA/VANESSA 3.0 – damskie (taliowane)

 

Pozostałe osoby mogą zakupić w atrakcyjnych cenach dresy oraz inne gadżety klubowe we własnym zakresie poprzez stronę: www.piko-sport.pl/pl/c/MAKO-JUDO/254 - jeśli nie działa proszę przepisać ten link do przeglądarki.

Koszulki: Dla wszystkich osób, które opłaciły roczną składkę członkowską. Osoby, które jeszcze nie opłaciły składki prosimy o dokonanie wpłaty.

W związku z powyższym prosimy o zapoznanie się z tabelą rozmiarów (osobna dla mężczyzn i kobiet) i podanie rozmiaru np. XS, S, M itp.– nie wzrostu (dotyczy to koszulek i dresów).

Rozmiary dresów traktujemy całościowo tzn. (spodnie i góra razem) dlatego prosimy o dokładne podawanie rozmiarów.  Dresy są spersonalizowane (pierwsza litera imienia i nazwiska) i zwroty raczej nie będą możliwe. Prosimy o szybkie przesyłanie rozmiarów ponieważ chcemy złożyć jak najszybciej zamówienie - proces realizacji trwa do 2 tygodni. Zależy nam, aby jak największe zamówienie poszło do końca listopada. Informacje przekazujemy na otrzymanej od trenera kartce.

Strona klubowa: Dzięki składkom rocznym i miesięcznym możemy min. przystąpić do stworzenia nowej strony internetowej naszego klubu. Aktualnie szukamy najlepszej i najtańszej oferty😊. Mamy już kilka propozycji.  Stara strona jeszcze funkcjonuje, ale wiemy, że są problemy z otwieraniem niektórych plików. Jest tak ponieważ nie ma uruchomionego certyfikatu SSL. Po rozmowach z aktualnym administratorem ma zostać to lada moment naprawione. Na chwilę obecną trzeba wyrazić zgodę na otwarcie strony jeśli pojawi się komunikat o potencjalnym zagrożeniu.
« powrót

  Aktualności  |  O klubie  |  Treningi  |  Sekcje  |  Trenerzy  |  Zawodnicy  |  Wyniki  |  Kalendarz  |  Pliki  |  Galeria  |  Partnerzy  |  Kontakt

© Klub Sportowy MAKO Judo 2013. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio