judo wrocław
Najbliższe wydarzenia
2022-08-18 - Zgrupowanie Kadry Młodzików i Juniorów Młodszych (Chłapowo)
2022-08-21 - Klubowy Obóz Judo - Wieleń (Wieleń)
2022-10-29 - Mistrzostwa Polski Młodzików (Kielce)
2022-11-06 - Puchar Dolnego Śląska II (Łagiewniki)
2022-12-17 - Puchar Dolnego Śląska III (Łagiewniki)

Najnowsza galeria

Ostatnie wyniki
2014-01-25 - Otwarty Turniej Dzieci w Judo (Skarbimierz Osiedle)
2014-02-12 - II MEMORIAŁ ZBIGNIEWA POHLA W PRZEMĘCIE (Przemęt)
2014-03-16 - TigerCup o Puchar Burmistrza Oleśnicy (Oleśnica)
2014-03-23 - Puchar Polski w Suchym Lesie (Suchy Las)
2014-09-28 - Warsaw Judo Open (Warszawa)



 
Wyniki z roku 2022
Super Liga Judo - Sobótka 07.11.2021 - 07.11.2021 (Sobótka - Polska)
1 miejsce - Piotr Kupiec ( kg)
1 miejsce - Filip Niedbała ( kg)
1 miejsce - Daniel Pochwała ( kg)
1 miejsce - Kacper Szkudlarek ( kg)
1 miejsce - Juliusz Samstyko ( kg)
1 miejsce - Borys Sadowski ( kg)
1 miejsce - Igor Kamiński ( kg)
1 miejsce - Dawid Kamiński ( kg)
1 miejsce - Franciszek Gul ( kg)
1 miejsce - Szymon Domagała ( kg)
1 miejsce - Natalia Bartnik (44 kg)
2 miejsce - Jakub Szczerbowicz ( kg)
2 miejsce - Klaudia Szkudlarek ( kg)
2 miejsce - Fabian Wiącek ( kg)
2 miejsce - Piotr Brzozowski ( kg)
2 miejsce - Kamil Niedbała ( kg)
2 miejsce - Tymon Szklarek ( kg)
2 miejsce - Stanisław Leśniak ( kg)
2 miejsce - Marianna Renkiewicz ( kg)
2 miejsce - Karol Lenkiewicz ( kg)
2 miejsce - Kuba Kutnik ( kg)
2 miejsce - Juliusz Krystosiak ( kg)
2 miejsce - Szymon Domagała ( kg)
2 miejsce - Dawid Kolekta ( kg)
2 miejsce - Lena Calińska (44 kg)
3 miejsce - Bronisław Walczak ( kg)
3 miejsce - Yaroslaw Chumachenko ( kg)
3 miejsce - Tosia Raus ( kg)
3 miejsce - Wojciech Stępień ( kg)
3 miejsce - Michalina Maciocha ( kg)
3 miejsce - Hanna Tobiasz ( kg)
3 miejsce - Bartosz Samstyko ( kg)
3 miejsce - Mateusz Słocki ( kg)
3 miejsce - Alex Klasiński ( kg)
3 miejsce - Eryk Kopera ( kg)
3 miejsce - Hanna Kosterkiewicz ( kg)
3 miejsce - Nikodem Krzak ( kg)
3 miejsce - Leon Piktel ( kg)
3 miejsce - Aleksander Krystosiak ( kg)
3 miejsce - Aleksander Pozniak ( kg)
4 miejsce - Maksymilian Renkiewicz ( kg)
4 miejsce - Dawid Kamiński ( kg)
5 miejsce - Miłosz Samstyko ( kg)
5 miejsce - Zuzanna Duszak ( kg)
5 miejsce - Oskar Marciniak ( kg)

« powrót
  Aktualności  |  O klubie  |  Treningi  |  Sekcje  |  Trenerzy  |  Zawodnicy  |  Wyniki  |  Kalendarz  |  Pliki  |  Galeria  |  Partnerzy  |  Kontakt

© Klub Sportowy MAKO Judo 2013. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio