judo wrocław
Najbliższe wydarzenia
2022-12-04 - IJL - Memoriał Edwarda Faciejewa - Opole 04.12.2022 (Opole)
2022-12-17 - Puchar Dolnego Śląska III (Łagiewniki)
2022-12-17 - Puchar Dolnego Śląska III (?)
2022-12-18 - Camp z Mistrzem w ramach Pucharu Dolnego Śląska (?)

Najnowsza galeria

Ostatnie wyniki
2014-01-25 - Otwarty Turniej Dzieci w Judo (Skarbimierz Osiedle)
2014-02-12 - II MEMORIAŁ ZBIGNIEWA POHLA W PRZEMĘCIE (Przemęt)
2014-03-16 - TigerCup o Puchar Burmistrza Oleśnicy (Oleśnica)
2014-03-23 - Puchar Polski w Suchym Lesie (Suchy Las)
2014-09-28 - Warsaw Judo Open (Warszawa)



 
 WSZYSCY | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | W | X | Y | Z

 STOPNIE SZKOLENIOWE: 6 kyu | 5 kyu | 4 kyu | 3 kyu | 2 kyu | 1 kyu | 1 dan | 2 dan | 3 dan

Zawodnicy:
Abdelazis Ali (2010r, 6kyu)
Adach Adam (2004r, 2kyu)
Alminas Natan (2009r, 5kyu)
Bagiński Patryk (0r, 5kyu)
Bartnik Mariusz (0r, 5kyu)
Bartnik Mariusz (1970r, 5kyu)
Bladowski Maksymilian (2003r, 6kyu)
Bogulak Tomasz (0r, 5kyu)
Bogulak Franciszek (0r, 4kyu)
Brzozowski Piotr (2012r, 6kyu)
Caliński Aleksy (2004r, 2kyu)
Całka Paweł (1998r, 1kyu)
Chumachenko Yaroslaw (2009r, 4kyu)
Chyliński Szymon (2011r, 5kyu)
Ciechowicz Mateusz (2004r, 5kyu)
Cieśliński Marcin (0r, 6kyu)
Dawidowski Artur (2010r, 6kyu)
Dobosz Leonard (2009r, 5kyu)
Doliński Krzysztof (0r, 6kyu)
Domagała Krzysztof (2012r, 6kyu)
Domagała Szymon (2010r, 6kyu)
Duda Jan (2009r, 5kyu)
Duszak Zuzanna (2007r, 6kyu)
Dutkiewicz Rafał (2000r, 4kyu)
Dyba Michał (1997r, 1dan)
Dyba Artur (2007r, 4kyu)
Faust Maksym (2004r, 4kyu)
Górski Antoni (2010r, 5kyu)
Ginkota Andrzej (2012r, 6kyu)
Gnaciński Borys (2006r, 5kyu)
Goumand Mateusz (2010r, 5kyu)
Goumand Piotr (2007r, 5kyu)
Grzegorzyk Antoni (2010r, 5kyu)
Gul Franciszek (2013r, 6kyu)
Guzikowska Anna (2006r, 5kyu)
Huszcza Gabriel (2011r, 6kyu)
Idzik Marcin (2008r, 6kyu)
Jakubiak Wladyslaw (2006r, 4kyu)
Janusz Jakub (2011r, 6kyu)
Jednoróg Cyprian (2010r, 6kyu)
Jelonek Bartosz (2010r, 6kyu)
Kalisz Michał (2005r, 5kyu)
Kamiński Igor (2012r, 6kyu)
Kamiński Dawid (2008r, 3kyu)
Karkulowski Jan (2005r, 3kyu)
Keller Aureliusz (2005r, 3kyu)
Kiciński Igor (2008r, 5kyu)
Klasiński Alex (2012r, 6kyu)
Kolan Kacper (0r, 6kyu)
Kolekta Dawid (2010r, 6kyu)
Konarski Jakub (2011r, 6kyu)
Kopera Eryk (2011r, 5kyu)
Korolewicz Kamil (1997r, 6kyu)
Kosiński Oliwier (2009r, 6kyu)
Kosterkiewicz Jakub (2001r, 2kyu)
Koziński Igor (2009r, 5kyu)
Krystosiak Juliusz (2010r, 4kyu)
Krystosiak Aleksander (2013r, 6kyu)
Krzak Nikodem (2013r, 6kyu)
Kubacki Mateusz (2010r, 6kyu)
Kubicki Franciszek (2009r, 6kyu)
Kupiec Piotr (2013r, 6kyu)
Kutnik Kuba (2013r, 6kyu)
Kwiatkowski Szymon (2000r, 1kyu)
Lasota Michał (2009r, 6kyu)
Leśniak Stanisław (2010r, 6kyu)
Lenkiewicz Karol (2013r, 5kyu)
Litwin Piotr (2000r, 2kyu)
Litwin Przemysław (1999r, 1kyu)
Żmudziński Kacper (2006r, 3kyu)
Żmudziński Kacper (2006r, 3kyu)
Lytkin Borys (2010r, 6kyu)
Świder Łukasz (2001r, 5kyu)
Maciejewski Jan (2007r, 6kyu)
Maśliński Wojciech (2007r, 3kyu)
Maśliński Jarosław (1975r, 4dan)
Mandat Krzysztof (2007r, 4kyu)
Marciniak Oskar (2010r, 6kyu)
Marczak Michał (2013r, 5kyu)
Masztalerz Karol (2011r, 6kyu)
Minicki Nikolas (2007r, 4kyu)
Miziniak Mateusz (0r, 5kyu)
Miziniak Mateusz (1993r, 5kyu)
Mrowiec Michał (2013r, 6kyu)
Mycek Maciek (0r, 6kyu)
Mycek Piotr (2010r, 5kyu)
Niedbała Filip (2011r, 6kyu)
Niedbała Kamil (2011r, 6kyu)
Nowak Karol (2005r, 5kyu)
Oblęgór Jan (2007r, 4kyu)
Ostafin Mateusz (2008r, 5kyu)
Ostafin Dominik (2009r, 5kyu)
Otok Konrad (2003r, 3kyu)
Pacuła Kajetan (2008r, 4kyu)
Padło Andrzej (2011r, 6kyu)
Palnitki Artemi (2009r, 5kyu)
Palnitkii Artemi (2004r, 5kyu)
Pankov Nikolei (2013r, 5kyu)
Parshchuk Vsevolod (2010r, 6kyu)
Pawłowski Natan (2011r, 6kyu)
Piktel Maksymilian (2008r, 3kyu)
Piktel Leon (2013r, 6kyu)
Pławiak Sebastian (2013r, 6kyu)
Pochwała Daniel (2013r, 6kyu)
Potoczny Oskar (2011r, 6kyu)
Pozniak Aleksander (2013r, 6kyu)
Puchała Daniel (2013r, 6kyu)
Puzio Adam (2009r, 6kyu)
Renkiewicz Maksymilian (2010r, 6kyu)
Rożynek Alan (2012r, 6kyu)
Roszak Filip (2008r, 4kyu)
Rotmański Michał (2006r, 4kyu)
Rydzewski Michał (2008r, 6kyu)
Sadło Kacper (1999r, 1kyu)
Sadowski Adam (2008r, 3kyu)
Sadowski Borys (2013r, 6kyu)
Sadowski Jan (2011r, 5kyu)
Salamon Paweł (1998r, 2kyu)
Samstyko Juliusz (2011r, 5kyu)
Samstyko Miłosz (2009r, 4kyu)
Samstyko Bartosz (2007r, 5kyu)
Samstyko Bartosz (2007r, 4kyu)
Santana Jan (2009r, 6kyu)
Sawicki Jakub (2009r, 6kyu)
Sienkiewicz Kajetan (0r, 6kyu)
Siwka Mateusz (0r, 6kyu)
Słocki Mateusz (2008r, 5kyu)
Słowik Hubert (2009r, 4kyu)
Smolis Daniel (2009r, 6kyu)
Staszelis Tymon (2009r, 4kyu)
Stępień Wojciech (2012r, 6kyu)
Stąporek Hubert (2009r, 6kyu)
Stefanowski Mateusz (2009r, 5kyu)
Stegienko Szymon (2009r, 4kyu)
Stoga Kacper (2005r, 4kyu)
Suszczyński Wldemar (0r, 5kyu)
Suszczyński Aleksander (2001r, 4kyu)
Szczerbowicz Jakub (2013r, 6kyu)
Szklarek Tymon (2011r, 6kyu)
Szkudlarek Kacper (2013r, 6kyu)
Szpik Michał (2004r, 5kyu)
Szymanek Igor (1998r, 2kyu)
Taczkowski Olaf (2005r, 5kyu)
Tomashen Marek (2009r, 5kyu)
Vikhor Mikhail (2013r, 6kyu)
Walczak Bronisław (2013r, 6kyu)
Węgrzynowski Witold (2011r, 6kyu)
Węgrzynowski Stanisław (2009r, 4kyu)
Wiącek Kacper (2005r, 5kyu)
Wiącek Fabian (2009r, 5kyu)
Wilczyński Jakub (1998r, 1dan)
Wilczyński Filip (2002r, 2kyu)
Zabawa Jakub (2002r, 4kyu)
Zabrzecki Adrian (2012r, 6kyu)
Zadworny Mateusz (2009r, 5kyu)
Zaremba Adam (2005r, 5kyu)
Zauska Katarzyna (0r, 6kyu)
  Zawodniczki:
Bartnik Natalia (2006r, 3kyu)
Bogulak Aniela (0r, 6kyu)
Calińska Lena (2009r, 3kyu)
Dyba Anna (2000r, 1kyu)
Dyba Magdalena (2003r, 4kyu)
Dziudzik Szymon (2010r, 6kyu)
Głowińska Mirella (0r, 5kyu)
Grzegorzewska Ida (0r, 6kyu)
Idzik Zofia (0r, 5kyu)
Iwańska Amelia (2005r, 3kyu)
Jaroszewicz Milena (2004r, 3kyu)
Kaźmierczak Zofia (1996r, 3kyu)
Konopa Julia (2011r, 6kyu)
Kosterkiewicz Hanna (2008r, 4kyu)
Kowcz Julia (2001r, 3kyu)
Kownacka Maja (1999r, 5kyu)
Maciocha Michalina (2013r, 6kyu)
Mandat Katarzyna (2007r, 6kyu)
Pałac Katarzyna (2010r, 5kyu)
Pawłowska Anita (2003r, 4kyu)
Pawłowska Anita (0r, 4kyu)
Pstrowska Wiktoria (2011r, 6kyu)
Raus Kalina (2003r, 3kyu)
Raus Kaja (2004r, 3kyu)
Raus Tosia (2013r, 6kyu)
Renkiewicz Marianna (2011r, 6kyu)
Sienkiewicz Iga (2001r, 1kyu)
Sienkiewicz Wiktoria (1999r, 3kyu)
Skonieczny Maria (0r, 5kyu)
Strzelczyk Klaudia (0r, 5kyu)
Szklarek Pola (2009r, 5kyu)
Szkudlarek Klaudia (2009r, 4kyu)
Szpila Agata (2010r, 6kyu)
Tobiasz Hanna (2013r, 6kyu)
Wierzbowicz Joanna (2010r, 6kyu)
Wołoszyn Martyna (1999r, 6kyu)
  Aktualności  |  O klubie  |  Treningi  |  Sekcje  |  Trenerzy  |  Zawodnicy  |  Wyniki  |  Kalendarz  |  Pliki  |  Galeria  |  Partnerzy  |  Kontakt

© Klub Sportowy MAKO Judo 2013. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio