judo wrocław
nabory judo

Najbliższe wydarzenia

Najnowsza galeria

Ostatnie wyniki
2014-01-25 - Otwarty Turniej Dzieci w Judo (Skarbimierz Osiedle)
2014-02-12 - II MEMORIAŁ ZBIGNIEWA POHLA W PRZEMĘCIE (Przemęt)
2014-03-16 - TigerCup o Puchar Burmistrza Oleśnicy (Oleśnica)
2014-03-23 - Puchar Polski w Suchym Lesie (Suchy Las)
2014-09-28 - Warsaw Judo Open (Warszawa)



 


Wsparcie dla Klubu MaKo Judo w formie przekazania 1,5% z podatku dochodowego
dodano: 2023-02-28

 Szanowni Państwo:) Jak co roku prosimy o wsparcie naszego klubu w formie przekazania tym razem 1,5% podatku dochodowego z rozliczenie rocznego. Wystarczy w Picie rocznym zaznaczyć odpowiednie rubryki. W tej kwestii współpracujemy z Fundacją Studencką Młodzi Młodym, za pośrednictwem której przekazywane jest wsparcie. Dotychczas dzięki Państwa wsparciu mogliśmy min. zakupić sprzęt sportowy, dofinansować wyjazdy na zawody i campy.
Z góry serdecznie dziękujemy. Poniżej instrukcja przekazania 1,5%.

więcej SUPER LIGA JUDO - ŚWIEBODZICE 05.03.2023
dodano: 2023-02-28

 SUPER LIGA JUDO
W dniu 5 marca w Świebodzicach odbędą się pierwsze zawody z Super Ligi Judo.
Aby zgłosić się do zawodów nalezy wysłać do trenera sms-em zgłoszenie udział podając wagę oraz rok urodzenia.
Komunikat na zdjęciu.
więcej Zajęcia judo podczas ferii
dodano: 2023-02-09

 Zajęcia podczas ferii przy ul. Wietrznej nie odbywają się.
Zajęcia w w filiach (informacja u trenerów prowadzących)
W związku z feriami i informacjami od uczestników o wyjazdach na ferie przedstawiamy grafik na czas ferii na ul. Orzechowej w sp 90.: 
W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci i młodzież z pozostałych sekcji (informacje u trenerów prowadzących).
13-17.02.2023:
Poniedziałek 13.02.2023 - sala 12 e-  Grupa początkująca i średniozaawansowana 18.00-19.30 (prowadzi trener Paweł Całka)
Wtorek 14.02.2023 - sala 18 e - Grupa zaawansowana - 18.30-20.00 (prowadzi trener Paweł Całka)
Środa 15.02.2023 sala 12 e - Grupa początkująca i średniozaawansowana (możliwość uczestniczenia grupy zaawansowanej) 17.30-19.00 (prowadzi trener Paweł Całka)
Czwartek 16.02.2023 - Trening odwołany
Piątek 17.02.2023 - Trening odwołany
20-24.02.2023:
Poniedziałek - środa (od 20-22.02.2023) włącznie nie ma zajęć - sala wyłączona przez szkołę - sprzątanie bloku sportowego
Czwartek 23.02.2023 - sala 18 e - Grupa zaawansowana - 18.30-20.00 (prowadzi trener Tomasz Podżorski)
Piątek 24.02.2023 - sala 12 e - Grupa średniozaawansowana i zaawanasowana - 17.00-19.00 (prowadzi trener Maciej Kostrzewa)
W drugim tygodniu ferii młodzicy i juniorzy młodsi uczestniczą w treningach kadry wojewódzkiej przy ul. Młodych Techników - grafik zostanie podany 16.02.2023 - treningi będą odbywać sie dwa razy dziennie - (opieka trener Jarosław Maśliński)
Po feriach wracamy do starego grafiku.
więcej EGZAMIN NA KYU
dodano: 2023-02-06

 W dniu 8 lutego w Długołęce oraz na ul Orzechowej przewidziany jest  egzamin na KYU.!!!
więcej Legitymacja szkolna - Obóz Murzasichle
dodano: 2023-02-02

  Każdy uczestnik obozu powinien posiadać ważną legitymację szkolną, podbita na rok 2023.
Jeśli ktoś nie ma legitymacji prosimy o informacje do trenera w celu zakupu biletu bez zniżki.
Legitymacje dzieci przekażą trenerom w pociągu.
więcej Dodatkowa informacja dotycząca wyjazdu na obóz w Murzasichle
dodano: 2023-01-31

  W dniu wyjazdu o 7.30 będzie podstawiony bus, który przewiezie część sprzetu narciarskiego i cięższe torby. Do Busa w pierwszej kolejności chcemy zapakować torby i sprzęt najmłodszych uczestników. 
Informacja gdzie będzie stał bus podana będzie na stronie klubu w przyszłym tygodniu. 
Busem jedzie trener Maciek
więcej Indywidualne i drużynowe sukcesy MaKo Judo na Mistrzostwach i Pucharze Dolnego Śląska w Łagiewnikach 28.01.2023:
dodano: 2023-01-28

 Klub - Mistrzostwa Dolnego Śląska - 4 miejsce
Klub - Puchar Dolnego Śląska - 3 miejsce (8 złotych medali, 13 srebrnych medali i 14 brązowych medali.
Wyniki indywidualne:

Grupa U11 - (rocznik 2013-2015)
Oliwia Mucha - 1 miejsce
Aleksander Krystosiak - 1 miejsce
Kacper Szkudlarek - 1 miejsce
Antoni Gul - 1 miejsce
Hanna Tobiasz - 1 miejsce
Ilia Shalaiev - 1 miejsce

Antonina Raus - 2 miejsce
Nikolai Pankov - 2 miejsce
Stanisław Milczanowski - 2 miejsce
Kuba Kutnik - 2 miejsce
Leon Piktel - 2 miejsce

Nicholas Jabłoński - 3 miejsce
Kajetan Hanasiński - 3 miejsce
Olaf Pietrzak - 3 miejsce
Michał Chyliński - 3 miejsce

Marcel Godlewski - 4 miejsce
Alan Skibiński - 4 miejsce
Karol Lenkiewicz - 4 miejsce
Uludzisław Hres - 5 miejsce
Grupa U13 - (rocznik 2011-2012)

Julia Konopa - 2 miejsce
Filip Niedbała - 2 miejsce

Piotr Brzozowski – 2 miejsce

Julia Wróbel - 3 miejsce
Franciszek Gul - 3 miejsce
Michalina Maciocha - 3 miejsce
Igor Kamiński - 3 miejsce

Juliusz Samstyko – 3 miejsce

Olaf Terejko – 7 miejsce
Kamil Niedbała - 9 miejsce

Szymon Chyliński – 9 miejsce
Krzysztof Domagała – start
Grupa U15 – (rocznik 2009-2010)
Jarosław Czumaczenko – 1 miejsce
Lena Calińska – 2 miejsce
Juliusz Krystosiak – 2 miejsce

Klaudia Szkudlarek – 3 miejsce
Szymon Dziudzik – 3 miejsce

Miłosz Samstyko – 3 miejsce

Dawid Kolekta – 4 miejsce
Szymon Domagała – 5 miejsce
Grupa U18 – (rocznik 2006-2008)
Wojciech Maśliński – 1 miejsce
Zuzanna Duszak – 2 miejsce
Maksymilian Piktel – 2 miejsce

Dawid Kamiński – 2 miejsce

Artur Dyba – 3 miejsce
Bartosz Samstyko – 3 miejsce

Adam Sadowski – 9 miejsce
więcej Kurs Sędziowski 29.01.2023
dodano: 2023-01-25

Dolnośląski Związek Judo organizuje kurs sędziowski nie tylko dla sędziów:
Kto może wziąść udział:
1. Kandydaci na sędziów;
2. Zawodnicy od młodzika w górę - w celu zapoznania się z aktualnymi przepisami;
3. Rodzice, którzy chcą lepiej poznać aktualne przepisy judo.
Więcej informacji w rozwinięciu.
więcej
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 »

  Aktualności  |  O klubie  |  Treningi  |  Sekcje  |  Trenerzy  |  Zawodnicy  |  Wyniki  |  Kalendarz  |  Pliki  |  Galeria  |  Partnerzy  |  Kontakt

© Klub Sportowy MAKO Judo 2013. Wszelkie prawa zatrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio